Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 50.00 zł brutto.
Przepraszamy.


Kapusta KIKLOP F1 2500 nasion

  • Waga: 0.01 kg
  • Producent: MoravoSeed

77.70 zł  69.93 zł

Dodaj:


Nasiona holenderskie - Kapusta głowiasta biała KIKLOP F1 - Średnio późny mieszaniec CMS o okresie wegetacji 130-135 dni od wysadzenia rozsady do zbioru. Przeznaczony głównie do przechowywania ( do końca kwietnia) oraz do przetwórstwa. Główki kuliste, lekko spłaszczone, o masie 3,5 kg, wyrównane pod względem kształtu i wielkości, o zwartej strukturze, dobrze okryte liśćmi, z szerokim i krótkim głąbem wewnętrznym. Liście zewnętrzne z delikatnym nalotem woskowym.
Głąb zewnętrzny średniej wysokości ( min. dłuższy niż u odmiany Aros) – rośliny nie mają tendencji do wywracania się. Odmiana odporna na Fusarium oxysporum.
Zalecane zagęszczenie 35 000 roślin/ha, przy rozstawie 50x60
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2020 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional