Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 50.00 zł brutto.
Przepraszamy.

Pomidor Isabel 500 nasion

  • Waga: 0.02 kg

248.00 zł  223.40 zł

Wyprzedano

Nasiona holenderskie - Pomidor Isabel - Odporność: HR ToMV Fol:0,1 Va Vd Ma Mi Mj
Owoc: 160-180 g, bez piętki, twardy, o owocach kulistych, doskonałym połysku i smaku. Nie tworzy mikrospękań wokół szypułki.
Siła wzrostu: wzrost średnio silny, pokrój otwarty, liść krótki, ciemnozielony, lekko opadający.
Typ uprawy: odmiana przeznaczona do uprawy w szklarniach i w tunelach foliowych. Ceniona za wyjątkową jakość i smak owoców. Ze względu na swój pokrój jest łatwa w pielęgnacji (okręcanie, zabiegi ochrony, zbiór).
Uwagi: odmiana przeznaczona do uprawy w podłożu organicznym i na wełnie mineralnej. Regularne grona, nieprzerwany wzrost rośliny i owoców czyni Isabel odmianą nadającą się do różnych warunków uprawy i różnych obiektów. Polecana zarówno na wiosnę, jak i na jesień. Odmiana bardzo dobrze sprawdziła się w nasadzeniach jesiennych po ogórku.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2019 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional