Twój koszyk jest pustyPrzerwa inwentaryzacyjna do 30 września 2020r.

Przepraszamy za utrudnienia

Papryka Clementine F1 100n

  • Waga: 0.04 kg
  • Producent: Yuksel

55.00 zł  49.50 zł


Papryka Clementine F1- pomarańczowa 

Bardzo wczesna odmiana o umiarkowanym wzroście i zwartych roślinach. Owoce wyrównane, 3-4 komorowe, o masie 220-250 g, wybarwiają się na intensywnie pomarańczowy kolor. Skórka bez tendencji do mikrospękań. Odmiana polecana do uprawy w wysokich i niskich tunelach foliowych.

 

Roślina

Odmiana bardzo wczesna; o umiarkowanym wzroście i zwartych roślinach, obficie plonująca.
HR: L4
IR: TSWV

Owoc

Typu block, słodki, intensywnie pomarańczowy, 3-4 komorowy o masie 220-250 g, bez tendencji do mikrospękań, wyrównany kształtem i wielkością.

Typ uprawy

Tunele wysokie oraz niskie.

Najważniejsze zalety

Wyjątkowa jakość owoców bez sortowania, intensywnie pomarańczowe wybarwienie, bardzo dobra wczesność, brak tendencji do „zakleszczania” owoców.

Optymalne zastosowanie

Zarówno na potrzeby eksportu, supermarketów jak i handel giełdowy.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2020 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional