Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 50.00 zł brutto.
Przepraszamy.

Endywia

Gatunek: ENDYWIA

Endywia-Cichorium endyvia L.
Rodzina:Astowate-Asteraceae
Endywia pochodzi od dzikiej dwuletniej rośliny występującej w południowo-zachodniej Azji oraz w krajach śródziemnomorskich.
Zawartość składników odżywczych w endywii jest podobna jak w sałacie. Zawiera duże ilości soli mineralnych oraz witaminy A,B1,B2 i C.
Wymagania:endywia jest rośliną klimatu chłodnego, optymalna temp. wzrostu ok.12 C.Starsze rośliny są odporne na spadki temperatur poniżej 0. Endywia ma mniejsze wymagania glebowe niż sałata, lepiej rośnie na glebach niezbyt ciężkich, o dużej zawrtości próchnicy, nie podmokłych w dobrej kulturze. Endywię w gruncie uprawia się jako poplon z siewu wprost w pole lub z rozsady.Roślina ta na 2-3 tygodnie przed zbiorem wymaga bielenia. Plon z 1ha 20-40t.Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2019 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional