Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 50.00 zł brutto.
Przepraszamy.


Insol B 20L

  • Waga: 26.4 kg
  • Producent: Insol

209.52 zł  199.04 zł

Dodaj:


 

 

NAWÓZ PŁYNNY BOROWY

 

CHARAKTERYSTYKA NAWOZU: 

INSOL B jest wysokoskoncentrowanym płynnym nawozem borowym przeznaczonym do stosowania dolistnego. Bor występuje w nawozie w postaci związków organicznych, które charakteryzują się wysoką przyswajalnością. INSOL B miesza się z wodą w każdym stosunku. Daje doskonałe efekty w nawożeniu buraków, rzepaku i ziemniaków. Zalecany jest również do nawożenia roślin motylkowych, kukurydzy, warzyw i sadów. Możliwe jest stosowanie z wybranymi nawozami INSOL oraz środkami ochrony roślin.

 

 

Skład chemiczny w % masowych Roślina Termin stosowania Dawki nawozu i stężenia

 

 

 

 

Bor [B]

 

 

 

 

 10,0

buraki  przed pokryciem międzyrzędzi 1-3l/ha stężenie 0,3-1% 
rzepak  wysokość 20-40 cm 1-3l/ha stężenie 0,3-1% 
ziemniaki  przed zwarciem międzyrzędzi 1-2l/ha stężenie 0,3-0,8% 
motylkowe  przed kwitnieniem 1-2l/ha stężenie 0,3-0,8% 
kukurydza  po wytworzeniu 7-8 liści 1-2l/ha stężenie 0,3-0,8% 

 

INSOL B - koncentrat nawozowy zawierający bor, zalecany szczególnie przy uprawie roślin strączkowych na glebach ubogich w ten pierwiastek. Zawartość boru - 132 g/l. Zalecane stosowanie 1-2 l/ha.

INSOL B wpływa na zwiększenie zawartości skrobi w bulwach.

W celu likwidacji niedoborów boru spowodowanych niską zasobnością gleb w ten pierwiastek należy wykonać w sadach 1-3 zabiegi koncentratem INSOL Bw dawce 1-2 l/ha od fazy zielonego pąka do wzrostu zawiązków owoców.

Bor jest niezbędny do prawidłowego wzrostu organów generatywnych, zwiększa lotność pyłku i zawiązywanie owoców. W celu likwidacji niedoborów boru spowodowanych niską zasobnością gleb w ten pierwiastek należy stosować INSOL B.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2020 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional