Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 80.00 zł brutto.
Przepraszamy.


Groch 100g

  • Waga: 0.1 kg
  • Producent: PNOS Ożarów Mazowiecki

2.40 zł


Odmiana: Groch

Domowym sposobem kiełki można wyprodukować w następujący sposób:nasiona należy dokładnie przepłukać na sicie i zalać w czystym słoiku na kilka godzin wodą. Następnie należy wodę zlać,nasiona przepłukać pod bieżącą wodą i umieścić w płaskim naczyniu na namoczonej warstwie bibuły lub ligniny.Naczynie przykryć,aby ograniczyć parowanie wody. Odstawić w cieple nienasłonecznione miejsce.W miarę potrzeby zraszać.Po 4-5 dniach można ścinać wyrośnięte kiełki.


Przepis kulinarny:
Makaron z kiełkami
Składniki:400g makaronu (np. kokardki), 250g drobnych pieczarek, 1 por, 200g marchwi, 1,5 szklanki kiełków grochu, sok z cytryny, sos sojowy, imbir, pieprz i sól.
Wykonanie:Makaron ugotować. Pieczarki pokroić na polówki, skropić sokiem z cytryny. Marchew skroić w słomki, smazyć 3-4 minuty na rozgrzanym oleju. Dodacć pokrojony w krążki por oraz pieczarki. Pod koniec duszenia dodać przepłukane i odsączone kiełki, doprawić przyprawami, odrobiną soku z cytryny i sosem sojowym. Wymieszac z makaronem.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2021 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional