Twój koszyk jest pusty


Modernizacja sklepu, nieczynne do odwołania.

Informacji udzielamy pod numerem 602-123-633.

Towary i ceny wyświetlane aktualnie nie stanowią oferty.
Przepraszamy za utrudnienia


Zamówienie bobu Bachus I Bizon 5kg możliwe tylko telefoniczne 602-123-633

Regulamin sklepu

Sklep Internetowy AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza działający pod adresem www.agrotech-ph.pl, prowadzony jest przez firmę PHU AGROTECH Jerzy Siara z siedzibą zlokalizowaną pod adresem: 26-700 Zwoleń, Bulwar Targowy 2, nr. NIP: 811-000-12-98.

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów dla odbiorców detalicznych i hurtowych.

2. Zamówienia w sklepie są przyjmowane automatycznie za pośrednictwem oprogramowania sklepu codziennie przez 24 godziny na dobę. W celu złożenia zamówienia należy skorzystać z mechanizmów oferowanych przez oprogramowanie sklepu. Po prawidłowym złożeniu zamówienia oraz podaniu danych adresowych niezbędnych do jego realizacji do Kupującego zostaje przesłana automatycznie wiadomość e-mail potwierdzająca fakt zarejestrowania zamówienia przez sklep.

3. Na każdym etapie realizacji zarejestrowanego zamówienia Klient otrzymuje krótkie wiadomości e-mail informujące o kolejnych zmianach statusu realizacji zamówienia.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki, tzw. przesyłki „pobraniowej” - do 3 dni roboczych od dnia zarejestrowania zamówienia przez sklep.
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – do 3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpływu należnej kwoty na rachunek bankowy sklepu.

5. W przypadku zamówień przekraczających dostępne w magazynie sprzedawcy ilości produktów, czas realizacji zamówienia może się zwiększyć o czas niezbędny do sprowadzenia od producenta brakujących ilości produktów, nie dłużej jednak niż do 14 dni roboczych.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy, zależny od wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia przesyłki.

7. W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. W sytuacji takiej Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

9. Wszystkie ceny produktów w sklepie podawane są w Złotych Polskich w kwotach brutto (zawierają podatek VAT). Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Oznacza to, że w przypadku ewentualnej zmiany ceny produktu w kolejnych dniach pomiędzy dniem zarejestrowania zamówienia a dniem jego dostarczenia do Klienta obowiązuje cena jaka była w chwili rejestracji zamówienia.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

10. Za zamówione produkty Kupujący może zapłacić wybierając jedną z dostępnych podczas składania zamówienia form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier lub listonosz w momencie dostarczenia przesyłki (jeśli wybrane w zamówieniu produkty umożliwiają dokonanie tego typu płatności).
- przelewem bankowym tradycyjnym na rachunek bankowy sklepu.
- przelewem elektronicznym lub kartą kredytową - za pośrednictwem zewnętrznego operatora obsługującego transakcje elektroniczne (jeśli wybrane w zamówieniu produkty umożliwiają dokonanie tego typu płatności).

11. W momencie poprawnego zarejestrowania zamówienia przez sklep dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

14. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

14a. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień. 
- Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
- Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest wyrażenie przez Klienta zgody na ich przetwarzanie poprzez akceptację (zaznaczenie) stosownej klauzuli dostępnej podczas procesu rejestracji konta klienta w sklepie lub podczas procesu rejestracji zamówienia bez zakładnia konta klienta.
- Dane osobowe klienta sklepu będą przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną zgodnie z regulaminem sklepu oraz realizacji zamówień złożonych w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówień.
- Klientowi, którego dane są przetwarzane, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikacji, a także żądania ich usunięcia, pod warunkiem, że od dnia ostatniego zakupu minął okres regulowany przepisami skarbowymi zobowiązujący do przechowywania dokumentacji handlowej (obecnie 6 lat). W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: sklep@agrotech-ph.pl lub listownie na adres siedziby sklepu.
- Administrator danych osobowych informuje, iż w celu realizacji złożonego w sklepie zamówienia niezbędne jest przekazanie danych osobowych klienta innym podmiotom biorącym udział w procesie realizacji zamówienia, w szczególności firmie kurierskiej lub Poczcie Polskiej odpowiedzialnym za doręczenie zamówionych produktów do klienta oraz, w przypadku wyboru przez klienta płatności on-line, firmie obsługującej płatności on-line.

15. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. O zamiarze dokonania zwrotu należy bezwzględnie powiadomić sprzedawcę przed upływem 14 dniowego okresu za pośrednictwem wiadomości e-mail, listownie, faksem lub telefonicznie. Zwrot towaru bez podawania przyczyny jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania (stwierdzenie to nie obejmuje śladów które są wynikiem przymierzania lub wypróbowania produktu), jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz kosztu dostarczenia przesyłki do Klienta, czyli całości kwoty na jaką opiewało zamówienie. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt przesłania zwracanego bez podania przyczyny towaru do sklepu ponosi Klient. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych "za pobraniem", oraz przesyłek nierejestrowanych (wysyłanych np. w formie zwykłego listu z uwagi na brak możliwości złożenia reklamacji w przypadku ich zaginięcia lub widocznych śladów otwierania podczas dostarczania).

16. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go poleconą przesyłką pocztową lub kurierską na adres: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

Regulamin obowiązuje od dnia 25 maja 2018 roku.

Wróć

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2023 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional