Twój koszyk jest pusty


Modernizacja sklepu, nieczynne do odwołania.

Informacji udzielamy pod numerem 602-123-633.

Towary i ceny wyświetlane aktualnie nie stanowią oferty.
Przepraszamy za utrudnienia


Zamówienie bobu Bachus I Bizon 5kg możliwe tylko telefoniczne 602-123-633

Kapusta włoska

Gatunek: KAPUSTA WŁOSKA

Kapusta włoska-Brassica oleracea var. sabauda
Rodzina:Kapustowate-Brassicaceae
Odmiana kapusty warzywnej. Jest to roślina dwuletnia należąca do rodziny kapustowatych. Pierwsze uprawy pojawiły się w XVII wieku w północnych Włoszech.
Kapusta głowiasta włoska, sprowadzona do Polski w XVI wieku przez królową Bonę. Ma ciemnozielone, silnie pomarszczone liście i mniejsze, mniej zbite główki niż kapusta biała czy czerwona. W Polsce, używa się jej zazwyczaj jako dodatku do potraw mięsnych. Ma wartość energetyczną prawie o połowę wyższą niż kapusta biała, zawiera o 30% więcej suchej masy, 40 razy więcej witaminy A i prawie dwa razy więcej białka.
Wymagania:kapusta włoska ma mniejsze wymagania glebowo-nawozowe niż biała.Jest rośliną mniej wrażliwą na suszę i na niskie oraz wysokie temperatury.Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2023 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional