Twój koszyk jest pustyPrzerwa inwentaryzacyjna do 30 września 2020r.

Przepraszamy za utrudnienia

Bostyma

Każdy rolnik dąży do tego, aby jego praca przynosiła obfite plony – zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym. Szanując pracę naszych Klientów, postanowiliśmy przyjść im z pomocą.

Firma Biostyma to uznany producent i dystrybutor najwyższej klasy biostymulatorów i nawozów dolistnych. Rolnictwo to nasza pasja i idea, która determinuje nasze działania od 2007 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, a w naszej misji korzystamy z wiedzy i praktyki rolników z całej Europy – zwłaszcza polskich i brytyjskich. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty stworzone przez rolników dla rolników. Oferujemy nawozy dolistne skompleksowane z kwasami organicznymi, takimi jak kwas humusowy czy jabłkowy i wiele innych…, biostymulatory, adiuwanty w tym adiuwanty doglebowe i nalistne, sklejacze na bazie lateksu.

Na naszej stronie internetowej zapoznają się Państwo z naszą szczegółową ofertą wraz z rekomendowanymi przez nas technologiami uprawy. Sprawimy, że uprawa zbóż, kukurydzy, rzepaku, buraków cukrowych czy ziemniaków stanie się dla Państwa nie tylko pracą, ale i przyjemnością.

Nasza filozofia wyraża się w haśle – ,,rolnictwo jest naszą pasją”. Takim samym myśleniem chcemy zarazić i Państwa!


Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2020 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional