Twój koszyk jest pusty

Ze względów logistycznych nie obsługujemy zamówień w których wartość produktów wynosi mniej niż 50.00 zł brutto.
Przepraszamy.


Szanowni Klienci, w związku z pandemią koronawirusa i związanymi z tym ograniczeniami logistycznymi

w dniach od 23 marca 2020r do 14 kwietnia 2020r


wstrzymujemy przyjmowanie zamówień w naszym sklepie.
Na zakupy zapraszamy od dnia 15 kwietnia 2020r.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Bostyma

Każdy rolnik dąży do tego, aby jego praca przynosiła obfite plony – zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym. Szanując pracę naszych Klientów, postanowiliśmy przyjść im z pomocą.

Firma Biostyma to uznany producent i dystrybutor najwyższej klasy biostymulatorów i nawozów dolistnych. Rolnictwo to nasza pasja i idea, która determinuje nasze działania od 2007 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, a w naszej misji korzystamy z wiedzy i praktyki rolników z całej Europy – zwłaszcza polskich i brytyjskich. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty stworzone przez rolników dla rolników. Oferujemy nawozy dolistne skompleksowane z kwasami organicznymi, takimi jak kwas humusowy czy jabłkowy i wiele innych…, biostymulatory, adiuwanty w tym adiuwanty doglebowe i nalistne, sklejacze na bazie lateksu.

Na naszej stronie internetowej zapoznają się Państwo z naszą szczegółową ofertą wraz z rekomendowanymi przez nas technologiami uprawy. Sprawimy, że uprawa zbóż, kukurydzy, rzepaku, buraków cukrowych czy ziemniaków stanie się dla Państwa nie tylko pracą, ale i przyjemnością.

Nasza filozofia wyraża się w haśle – ,,rolnictwo jest naszą pasją”. Takim samym myśleniem chcemy zarazić i Państwa!

Nowe produkty - Bostyma

AQUA FOL MAX 5L
AQUA FOL MAX 5L
360.00 zł
BIO FOL PLEX 1L
BIO FOL PLEX 1L
43.40 zł
BIO FOL PLEX 5L
BIO FOL PLEX 5L
202.90 zł
BIO FOL PLEX 20L
BIO FOL PLEX 20L
744.20 zł
BIO FOL MAG 5L
BIO FOL MAG 5L
109.60 zł
BIO FOL MAG 20L
BIO FOL MAG 20L
410.00 zł

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że nasz sklep internetowy gromadzi i przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji składanych przez klientów zamówień.
Administratorem danych osobowych jest: PHU AGROTECH Jerzy Siara, Bulwar Targowy 2, 26-700 Zwoleń.
Zgromadzone dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więcej informacji znajdziesz na TEJ STRONIE


Odwiedzający nasz sklep poszukiwali:  nasiona warzyw  .:.   nasiona holenderskie  .:.   bejo zaden nasiona  .:.   nasiona bakker brothers  .:.   nunhems marchew nasiona  .:.   nasiona hurt  .:.   nasiona holland-select  .:.   warzywa holenderskie nasiona  .:.   clause nasiona holenderskie  .:.   nasiona holenderskie pomidor pod folie  .:.   nasiona Vilmorin


Copyright © 2020 AGROTECH - Hurtownia Ogrodnicza. Powered by Zen Cart Professional